Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Klaudia Torchała

Lista artykułów:

Zdjęcie ilustracyjne

Obostrzenia. Inne zasady w każdym z województw?

– Zróżnicowana regionalnie sytuacja dotycząca zachorowań i hospitalizacji jest przesłanką raczej do tego, by również regionalizować znoszenie obostrzeń – powiedział w piątek w radiu RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski.

Test na Covid z dyskontu. Ekspertka ostrzega

Test na Covid z dyskontu. Ekspertka ostrzega

– Zalecamy ostrożność w przypadku testów serologicznych z dyskontów. Mogą one dawać fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Nie wykrywają one świeżego zakażenia i informują jedynie o tym, czy mieliśmy kontakt z koronawirusem, niekoniecznie jest to SARS-CoV-2 - powiedziała prezes KRDL Alina Niewiadomska.

Zdjęcie ilustracyjne

Rusza rehabilitacja "pocovidowa". Dla osób z problemami wydolności fizycznej i oddechowej

W Polsce rusza program rehabilitacji pocovidowej. Skorzystać z niego będą mogli wszyscy z problemami wydolności zarówno fizycznej, jak i oddechowej. Prowadzona będzie w domu, ambulatoryjnie, w oddziałach rehabilitacji, zakładach rehabilitacji leczniczej i uzdrowiskach - poinformowało PAP w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Rzecznik MZ przyznaje: Może zabraknąć personelu medycznego

Rzecznik MZ przyznaje: Może zabraknąć personelu medycznego

Istnieje zagrożenie, że w przypadku wysokiej trzeciej fali może zabraknąć personelu medycznego, stąd zalecenie NFZ, by ograniczyć planowe zabiegi - wytłumaczył rano w TVN24 rzecznik prasowy ministra zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Dodał, że zabiegów ratujących życie, onkologicznych nie można odwoływać.

Zdjęcie ilustracyjne

Ruszają szczepienia osób z grupy zero, które nie przyjęły jeszcze żadnej dawki

W poniedziałek ruszają szczepienia osób z grupy zero, które nie przyjęły jeszcze żadnej szczepionki. Uodparniane będą dwudawkowym preparatem firmy AstraZeneca. Pierwszą dawkę powinny przyjąć do 21 marca.

Zdjęcie ilustracyjne

Eksperci o szczepionce AstryZeneki: Mogą występować przejściowe objawy, ale nie ma powodu do niepokoju

Po szczepieniu preparatem AstryZeneki mogą występować przejściowe objawy o różnym stopniu nasilenia, ale nie ma powodów do niepokoju – oświadczyli eksperci zrzeszeni w ramach inicjatywy "Nauka przeciw pandemii".

Zdjęcie ilustracyjne

Opublikowano Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 opublikowano we wtorek na stronie gov.pl. Zgodnie z jego założeniami dobrowolnym i bezpłatnym szczepieniom będą podlegać dorośli i dzieci w wieku od 12 lat.

Test na koronawirusa będzie można zrobić w przychodni. Czy w każdej?

Test na koronawirusa będzie można zrobić w przychodni. Czy w każdej?

Szybkie testy antygenowe mają być dostępne w przychodniach zdrowia. Udział w programie może wziąć każda placówka, która się do niego zgłosi.

Szef Szpitala Narodowego w Warszawie odpiera zarzuty, że lekarze tam zatrudnieni nie mają co robić

Szef Szpitala Narodowego w Warszawie odpiera zarzuty, że lekarze tam zatrudnieni nie mają co robić

Nasi lekarze mają co robić. Staraliśmy się zapewnić im jak najlepsze warunki bytowe, jak to miało miejsce od początku pandemii - odniósł się do relacji jednego z lekarzy pracujących w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym kierujący nim doktor Artur Zaczyński. Anonimowy lekarz w rozmowie z dziennikarzem Pawłem Reszką mówi o zaskakująco dobrych warunkach zakwaterowania i małym obłożeniu pracą.

Zdjęcie ilustracyjne

Wiceminister zdrowia o szczepionce przeciw COVID-19: Powinna być dostępna już w styczniu

Mamy sygnały od firm farmaceutycznych, że szczepionka przeciw COVID-19 dostępna będzie już w styczniu. To jedyny sposób, by przerwać epidemię - mówił w sobotę w TVP Info wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Dodał, że w pierwszym rozdaniu do Polski powinno trafić 18 mln dawek i powinny być głównie przeznaczone dla osób z grupy ryzyka.